Stravné a školné

Stravování v mateřské škole je sestavováno tak, aby splnilo všechna kritéria stanovena pro výživu dětí předškolního věku. Jídelníček se snažíme připravit co nejpestřejší, pro děti chutný a zajímavý. Zařazujeme co nejvíce mléčných výrobků, ovoce a zeleniny, celozrnné výrobky. Děti do jídla nenutíme, ale snažíme se o to, aby alespoň všechno ochutnaly. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim, děti mají možnost pít kdykoli během dne.

Pro správnou volbu nápojů volíme nápoje neslazené a nebo slazené stévií, spolupracujeme s dodavatelskou firmou Catus, také s firmou Madeta, nákupy volíme podle spotřebního koše plánovaného vedoucí školní jídelny ZŠ a MŠ Dubné.

ÚPLATA PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ ( školné ) 250,-/měsíc

výše stravného:   přesnídávka 6,- Kč

oběd 19,- Kč

svačina 6,- Kč

celkem 31,- Kč

Obědy jsou dováženy ze ZŠ Dubné.

Odhlásit stravné je třeba vždy den předem a to nejpozději do 9:45 hodin osobně nebo telefonicky na tel.čísle 387992107. Neodhlášený oběd lze vyzvednout v čase 11:00 - 11:30 hodin. Pokud není oběd odhlášen, bude počítána částka 26,- Kč - přesnídávka + oběd.

Školné i stravné je splatné nejpozději do 10.v měsíci

Odhlášené stravné z předchozího měsíce odečítáme již v následujícím měsíci, proto se každý měsíc částka k úhradě liší