Informace o nás

Jsme jednotřídní mateřská škola s celodenním provozem s kapacitou 20 dětí ve věku 2-6 let. Nabízíme dětem v mateřské škole radostný život, mnohostranně rozvíjející osobnost dítěte, uspokojující dětské potřeby a přání. Naše práce se odvíjí od požadavků RVP PV a jeho konkretizovaných očekávaných výstupú, aby se děti rozvíjely v souladu se svými schopnostmi a možnostmi v činnostech intelektových i praktických.

Budova naší školky se nachází na návsi a slouží zde jako mateřská škola již skoro čtyři desetiletí.  Obědy nám dováží z nedaleké ZŠ Dubné a svačiny si připravujeme samostatně. Prostor třídy je opticky rozdělen na dvě části - na hernu a jídelnu.

Herna je vybavena novým dětským nábytkem, hracími koutky a je zde největší prostor pro hry dětí s velkou nabídkou hraček v boxech a v herních skřínkách. Hračky jsou umístěny tak, aby na ně děti dosáhly a nemusely překonávat výškové rozdíly. Tento prostor také slouží k odpolednímu odpočinku dětí.

V jídelně jsou stolky a židle různých velikostí, aby vyhovovaly vzrůstu dětí. Mimo stravování slouží tento prostor také k výuce u tabule, výtvarným a praktickým činnostem dětí a také ke stolním hrám.

K dispozici mají děti menší zahradu, která je dostatečně a vkusně vybavena. Jsou zde pro děti klouzačky, pískoviště, houpačky, dřevěné prolézačky a velký dřevěný hrad.

FOTOGRAFIE ZE ŽIVOTA DĚTÍ V NAŠÍ MŠ NALEZNETE VE FOTOGALERII.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.